Hallitus 2017-2018

FinnDain hallitus kaudella 2017-2018:

puheenjohtaja

Lasse Autio (lasse.autio@helsinki.fi)

varapuheenjohtaja, kilpailuvastaava, koulutus- ja leirivastaava
Juuso Terävä (juzasharp@gmail.com)

taloudenhoitaja, sporttirekisterinhoitaja ja passisihteeri

Kalle Hakala (kalle.hakala@helsinki.fi / kalle.o.hakala@gmail.com)

sihteeri

(Ilmoitetaan kun hallitus järjestäytyy)

Hallituksen muut jäsenet

Antonio Manuel Macias Ojeda (antonio.macias.ojeda@gmail.com)

sekä

Jessica Koski (Jessicarosamaria@gmail.com)

Muksu- ja junioritoimintaan liittyvissä kysymyksissä kehoitamme kääntymään judoliiton puoleen (www.judoliitto.fi), meillä Finndailla on judoa vain aikuisille.

 

Valmennuspäällikkö:

 

Juho Nikkola (juho.nikkola@iki.fi, 050 550 3670)